0 ks – 0 Kč

OBSAH KOŠÍKU

  • Žádné vybrané produkty.

BIO

Vlasta Horváth – narozen 18.10.1977 ve Vlašimi

Zpěvák, jehož jméno je spojeno s vítězstvím ve druhé řadě soutěže Česko hledá Superstar. Nenechte se ovšem mýlit, že by Vlasta byl v muzice pouhým nováčkem. Muzikální schopnosti projevoval již od útlého věku a v letech teenagerovských úspěšně koncertoval ve vlastní skupině. Vlasta svým odhodláním a přístupem k hudební tvorbě dosáhl díky své osobnosti respektu v českém showbyznysu.

Za debutové album „Místo zázraků“ dostal platinovou desku a v roce 2005 byl diváky zvolen Objevem roku v anketě Český slavík. Stejně úspěšný byl i v anketě Deska roku Allianz 2005, kde získal cenu za nejprodávanější debutové album. O rok později vydal další CD „Do peří nefoukej“ a nazpíval titulní píseň pro televizní seriál Horákovi „Láska stala se nám osudem“, který se vysílal v České televizi. Se singlem „Adios“ se Vlasta Horváth zúčastnil českého národního kola Eurosong. Nazpíval rovněž píseň k pohádce Zdeňka Trošky „Nejkrásnější hádanka“. K dalším významným počinům patří hostování na turné skupiny Čechomor.

Hlavním a zásadním je pro Vlastu Horvátha jeho kapela, se kterou nyní vystupuje. Tvorba nových písní je důkazem, že Vlasta Horváth je zpěvákem vyzrálým, o čemž svědčí jeho jasná umělecká představa. Má za sebou nové životní zkušenosti, úspěchy i pády. V roce 2012 vydal nový singl s názvem „Téma lásky“ (hudba Vlasta Horváth, text Viktor Dyk). Rok poté druhý singl „To máme znát“ (hudba Vlasta Horváth, text Eliška Hlavová) a svoji první vánoční píseň „Přihořívá“ (hudba Vlasta Horváth, text Eliška Hlavová).

Dne 1. 8. 2014 vydal své v pořadí třetí CD s názvem „To máme znát“. Po hudební stránce je to výhradně autorské album Vlasty Horvátha, které obsahuje songy laděné do pop-rocku s bluesovým cítěním. Za pozornost stojí i texty, které mají hloubku a cit.

V roce 2018 vydal dva nové singly s názvem „Stále nevěřím“ a „Běž dál ke svým snům“, ke kterým byly natočeny i videoklipy.

Dne 1. 3. 2019 Vlasta Horváth vydal své čtvrté CD, které pojmenoval podle pilotního singlu „Stále nevěřím“. Album je výhradně autorské jak po stránce hudební, tak i textové. Přestože písně vznikaly ve zpěvákově nejtěžším období, kdy přišel důsledkem tragické autonehody o svého mladšího bratra Martina, je z alba cítit energie a má silný náboj. Všechny písně na tomto CD Vlasta Horváth věnoval právě svému bratrovi.

Další aktivity Vlasty Horvátha:

- 2009: Divadlo Broadway – muzikál Mona Lisa

- 2010 – 2015: RockOpera Praha – opery Oidipus Tyranus, 7 proti Thébám, Antigona

- 2010 – 2016: pedagog na Mezinárodní konzervatoři Praha, kde vyučoval interpretaci na oddělení rockové operyNOVÉ CD

KONCERTY

  1. Den obce Vítězná – přeloženo na 3. 7. 2021

    4.7.2020 @ 15:40
  2. Praha 10

    16.7.2020 @ 00:00
  3. In vino Hostivice

    7.8.2020 @ 00:00

FACEBOOK ON-LINE